Vetracia jednotka ECO2

Vysoko účinný vetrací systém (MRXBOXAB – ECO2), ktorý dokáže prevziať až 90% tepla, ktoré by bolo ináč stratené. Táto jednotka využíva nízko voltážny EC motor novej generácie, ktorý zabezpečuje ultra tichý a úsporný chod a dlhú životnosť. Jednotka dokáže regulovať výkon odsávania a prívodu nezávysle. Rekuperácia ECO2 má zabudovaný senzor vlhkosti, ktorý sa dá nastaviť podľa požiadaviek zákazníka na presné percento relatívnej vlhkosti. Pri prekročení tohto limitu sa jednotka automatický prepne do réžimu zvýšeného odťahu na určitú dobu. Táto jednotka sa dá doplniť o radu produktov Q-Aire, ktoré zvýšia kvalitu produktu, znížením hlučnosti, odvybrovaním jednotky a odfiltrovaním vzduchu od pachov.

Účinnosť rekuperácie

Prietok vzduchu

Jednoduchá a časovo nenáročná údržba

Výmena filtrov sa vykonáva bez použitia akéhokoľvek náradia a zvládne ju každý používateľ. Filtre stačí skontrolovať a prečistiť každý pol rok, a ich výmena sa odporúča raz ročne.

Šetrí priestor

Vetracia jednotka ECO2 je vďaka kompaktným rozmerom vhodná do nehnuteľnosti s obmedzeným priestorom.

Q-Aire

Túto rekuperačnú jednotku je možné doplniť o produkty radu Q-Aire, ktoré zlepšujú jej vlastnosti. Pridaním produktov Q-Aire k jednotke získate dokonalé tichú jednotku s jednoduchou montážou.

Neustále tichý chod

Je minimálne desať krát drahšie odstrániť existujúci hlukový problém, ako mu predísť. Pri výrobe Nuaire jednotiek sa dbá na komfort zákazníka, a preto sú jednotky odhlučnené vzduchotechnickým kaučukom, čo z nich robí najtichšie vetracie jednotky v svojej triede.

Kompaktný dizajn

Jednotka WM1 / ECO2 šetrí priestor, vďaka svojím malým rozmerom. V nehnuteľnostiach, ktoré nemajú podkrovie, či kotolňu, je možne jednotku nainštalovať aj do skrine, či špajzu.

Letný bypass

Inteligentné, automatické rozoznávanie teplotných rozdielov medzi vonkajším a vnútorným vzduchom, ktoré zabezpečí aj ochladzovanie vzduchu v letnom počasí vďaka bypass klapke.

Možnosť 5 ročnej záruky

Možnosť predĺženia záruky na rekuperačné jednotky Nuaire až na 5 rokov ako dôkaz kvality. Všetky výrobky Nuaire sú navrhnuté, vyrobené a testované v Británii. Pre prípad akejkoľvek poruchy, výrobca Nuaire drží náhradné diely, ktoré je možné si jednoducho objednať. Každá jednotka ma štandardne záruku 2 roky.

Integrovaná ochrana proti zamŕzaniu

Integrovaná ochrana proti zamŕzaniu chráni jednotku pred poškodením v mrazivom počasí.

Rekuperácia s čidlom vlhkosti

Integrovaný senzor vlhkosti

Pre automatické zvýšenie výkonu ventilácie v prípade prekročenia nastaviteľného limitu vlhkosti je v jednotke ECO2 zabudované čidlo vlhkosti, ktoré sa dá manuálne nastaviť podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, čím sa automatický predchádza zbytočnej kondenzácii vlhkosti v miestnostiach ako je kuchyňa, alebo kúpelňa a tým sa zabráni tvorbe plesní.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Potrebujete poradiť s výberom jednotky do Vašej nehnuteľnosti, alebo potrebujete naceniť vetrací systém?