LCD dotykový displej

LCD dotykový displej

Jednoduché, intuitívne a diskrétne riešenie, regulácie NUAIRE MRXBOX-VSC Vám dáva úplnú kontrolu nad vašou rekuperačnou jednotkou a zároveň šetrí energiu vďaka širokej škále funkcií a nastavení. Tento LCD dotykový displej umožňuje používateľom rekuperácie prispôsobiť vetraciu jednotku presným požiadavkám podľa ich životného štýlu. Možnosti dovolenkového módu, alebo nočného režimu výrazne pomáhajú znížiť celkové náklady na chod vetracej jednotky s rekuperáciou. LCD dotykový displej od Nuaire má uhlopriečku 3.2″ (palcov), a predáva sa vo vyhotovení biely plast. Nuaire displej je kompatibilný s domácimi rekuperačnými jednotkami ECO2, ECO-LP1 a ECO3.

Štýlová dotyková LCD obrazovka bola dizajnovaná pre jednoduché intuitívne ovládanie ako pre obyvateľov domácnosti, tak aj pre montážnikov.
Pri inštalácii rekuperačnej jednotky, môže montážnik pohodlne naprogramovať hodnoty prietoku vzduchu, relatívnej vlhkosti, ochrany proti mrazu, alebo letný bypass, čo je ináč častokrát veľmi zložité kvôli malým priestorom v kotolni, alebo v technickej miesnosti.

Pre koncového užívateľa, sú tu funkcie na prispôsobenie prístroja tak, aby vyhovoval ich životnému štýlu, a to prostredníctvom nastavenia časovaného, alebo stúpajucého zvýšenia odťahu, alebo dokonca uvedenie prístroja do dovolenkového, alebo nočného režimu pre dodatočnú úsporu energie. V praxi to znamená, že je možné vetraciu jednotku naprogramovať podľa toho, kedy je v domácnosti najviac ľudí, alebo kedy sa v domácnosti varí, či sprchuje. Na základe toho sa jednotka sama prepne do réžimu zvýšeného odťahu, alebo naopak, do bežnej prevádzky.