Popredný britský výrobca vzduchotechniky

 

Nuaire, popredný výrobca energeticky úsporných, domácich a komerčných ventilačných systémov kombinuje inovatívne produkty s prvotriedným výkonom, kvalitou a osvedčenou zákazníckou podporou.

50 ročné skúsenosti

 

Nuaire Group je Britská spoločnosť, ktorá dizajnuje a vyrába moderné vzduchotechnické riešenia pre celosvetový trh už od roku 1963, no počiatky firmy siahajú až do roku 1920.

quality_-_491x421

Najvyššia kvalita

Kvalita vo výrobe je jadrom činnosti v Nuaire. Spoločnosť vyvinula v rámci odvetvia vzduchtecniky jedinečné, medzinárodne uznávané odborné znalosti v oblasti kvality a výrobných procesov.

about_us_-_axial_fan_manufacture_415x341

Neustála inovácia produktov

Nuaire je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe vzduchotechnických výrobkov a riešení. Jeho inovatívny prístup má svoje počiatky už v roku 1920, zatiaľ čo jeho tradície excelentnosti v oblasti vetracej konštrukcie siahajú do roku 1966.

shutterstock_142414075

Celosvetový export

Výrobky Nuaire su žiadané v celom svete, čomu nasvedčuje export do viac ako 40 krajín v rámci Európy, Ázie, Austrálie a Stredného Východu.

Špičkový tím odborníkov

 

NUAIRE tím odborníkov najvyššej úrovne zahŕňa akustických, mechanických, elektronických, výrobných, softvérových a hardvérových inžinierov, všetkých zameraných na oblasť inovácie. Títo odborníci neustále stanovujú nové štandardy vývojom inovatívnych produktov v oblasti výskumu a vývoja jednotiek spoločnosti. Nové návrhy produktov vznikajú ako výsledok odporúčaní zo strany zákazníkov či predvídania zmien v zákonných požiadávkach. Spoločnosť NUAIRE sa zaviazala dosahovať nízku spotrebu energie počas výroby rekuperáciou tepla a inováciou solárných tepelných výrobkov. Spoločnosť aj naďalej vedie v priemysle pri vývoji najlepších postupov a pomáha klientom znížiť ich energetickú náročnosť a emisie uhlíka.

Dôkladné testovanie produktov

Produkty firmy Nuaire sú navrhnuté najnovšími softvérovými nástrojmi, vrátane 3D CAD. Každý výrobok je testovaný počas vývoja, výroby a takisto aj po jeho dokončení. Je dodávaný s komplexnou zárukou kvality. Nuaire multi-miliónové testovacie zariadenie patrí medzi najpokročilejšie a najkomplexnejšie vo svete, navrhnuté tak, aby spĺňalo najnovšie priemyselné štandardy. Dve zvukové komory (typ D a typ A) testujú aerodynamické a akustické vlastnosti. Laboratória firmy Nuaire sú taktiež žiadané mnohými spoločnosťami pre testovanie svojich výrobkov.

Ocenenia firmy Nuaire

Kvalitu firmy Nuaire dokazujú aj každoročné ocenenia v rôznych kategóriach od najlepšieho či najúspornejšieho produktu roka, až po certifikáty za najnižšie emisie vo svojej kategórií.

NBA
CTS
CIBSE
product