Akustické riešenia

Nová rada produktov Q-aire bola špeciálne navrhnutá na dosiahnutie najvyššej kvality domácich rekuperačných jednotiek Nuaire. Produkty Q-aire nie len zvyšujú kvalitu vzduchu, ale aj komfort obyvateľov domu. V Nuaire veríme, že vetranie s rekuperáciou nemá akokoľvek rušiť domácu pohodu, preto sme navrhli produkty, ktoré znížujú hlučnosť vetracích jednotiek na úplne minimum. Akustické riešenia Nuaire potláčajú hodnoty hluku jednotiek na neuveriteľné hodnoty.

Uhlíkový filter

Potrubný uhlikový filter zabezpečuje filtráciu pachov zo vzduchu. Navrhnutý pre nehnuteľnosti blízko hlavnej cesty, alebo iných zdrojov nežiadúceho pachu vo vzduchu. Jeho plochý dizajn umožňuje montáž do stropu, priamo na potrubie. Uhlíkový filter má životnosť až 4 roky, a jeho výmenu zvládnu aj obyvatelia domu.

Anemostat s filtrom a čidlom vlhkosti

Súčasťou rady produktov Q-aire sú anemostaty so zabudovaným filtrom, a zabudovaným čidlom vlhkosti. Tieto anemostaty sú vhodné na odťahové výusty vzduchu. čidlo vlhkosti v anemostate, je priamo napojené na jednotku s rekuperáciou, teda pri zvýšenej vlhkosti (napríklad pri varení, či sprchovaní) sa výkon jednotky automatický zvýši bez akéhokoľvek zásahu zo strany používateľa. Filtre v anemostate zabráňujú usádzaniu prachu v potrubiach. Pri ich použití sa oddiaľuje potreba čistiť potrubie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Potrebujete poradiť s výberom produktov Q-aire?