Uhlíkový filter IAQ-BOX do potrubia

IAQ-BOX je rada potrubných uhlíkových filtrov, ktoré odstraňujú z ovzdušia až 99,5% oxidu dusičitého a iných škodlivých látok. Sme presvedčení, že IAQ-BOX posúva uhlíkovú filtráciu o krok ďalej. Naša produktová rada ponúka najvyššiu úroveň filtrácie vzduchu s najnižšou hodnotou odporu vzduchu na trhu.

Odstraneného oxidu dusičitého

Znečistené ovzdušie

Znečistenie ovzdušia, najmä z emisií z cestnej premávky, každoročne spôsobuje až 40 000 úmrtí. Okrem toho zvyšuje výskyt astmy, srdcových ochorení a rakoviny pľúc. Takže tí, ktorí žijú v doprave preťažených oblastiach, sú najviac v ohrození. Sme presvedčení, že IAQ-BOX posúva uhlíkovú filtráciu o krok ďalej. Naša produktová rada ponúka najvyššiu úroveň filtrácie vzduchu s najnižšou úrovňou odporu vzduchu na trhu. Voliteľné filtre PM10 a PM2,5 zabezpečujú dodatočné odstránenie až 80% škodlivých častíc, čo len viac chráni zdravie obyvateľov domu.

Dlhá životnosť

Naše uhlíkové filtračné médium je zložené skôr v jednom bloku ako v rade jednotlivých filtrov, preto je jeho výmena rýchla a jednoduchá. Filtre majú až 4 ročnú životnosť pre nižšiu údržbu.

Produktová rada zahŕňa dve variácie uhlíkového filtra: jedno a dvojité. Dvojitý filter je prvý svojho druhu, jeho dodatočná povrchová plocha ešte viac znižuje odpor pre lepšie prietoky vzduchu.
IAQ-BOX Double vyhovuje potrebám väčších nehnuteľností. Druhý model je ľahší a kompaktnejší, vhodný pre menšie domy. Oba systémy sú vysoké len 170mm, čo umožnuje projektantom ušetriť veľa cenného priestoru.