Anemostat s uhlíkovým filtrom IAQ-VALVE

uhlíkový anemostat

IAQ-VALVE je prívodný vzduchový ventil a uhlíkový filter v jednom.
Karbónové médium, ktoré sa nachádza v kazetách, zachytáva až 91% oxidu dusičitého vstupujúcich do domácnosti, tak isto zachytáva iné škodliviny z emisií vozidiel. Takže ako je niečo také malé schopné odstrániť takú vysokú úroveň škodlivých látok?
Uhlík je mikropórovitý a má oveľa väčšiu vnútornú plochu než to naznačujú jeho vonkajšie rozmery,takže jedna plná lyžica aktívneho uhlíka ľahko zodpovedá povrchu futbalového ihriska.
Znečisťujúce látky sú priťahované k povrchu uhlíka procesom známym ako absorpcia na molekulárnej úrovni.

Odstránených dusičnanov NOx

Zdravie je prvoradé

Ročné priemerné hodnoty oxidu dusičitého blízko rušných ciest často presahujú 100 mikrogramov na meter kubický vzduchu, zatiaľ čo akceptovateľná európska priemerná hladina je nižšia ako 40 [mikrogramov na meter kubický vzduchu].
Ľudia žijúci v blízkom okolí sú vystavení riziku vzniku astmy, rakoviny pľúc, srdcových chorôb a dokonca aj demencie.

Jednoduchá montáž

Pri stropných priestoroch o výške 200 mm alebo viac je IAQ-VALVE vedený vertikálne pomocou pevného potrubia. Pre menšie stropné dutiny do 180 mm sa môže IAQ-VALVE nainštalovať cez prechodový box. Nie je potrebný žiadny servisný otvor a všetko čo obyvatelia domu uvidia je elegantný, biely vzduchový ventil.

Naša nová technológia uhlíkového filtra sa dostala do úzkeho výberu nominácii v súťaži Domáci produkt roka (Domestic Product of the Year) a Vzduchový produkt roka (Air Movement Product of the Year) vo vysoko uznávanej súťaži H&V News Awards.

IAQ-VALVE je prívodný vzduchový ventil a uhlíkový filter v jednom.
Karbónové médium, ktoré sa nachádza v kazetách, zachytáva 91% oxidu dusičitého vstupujúcich do domácnosti, tak isto zachytáva iné škodliviny z emisií vozidiel.
Takže ako je niečo také malé schopné odstrániť takú vysokú úroveň škodlivých látok?

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Potrebujete poradiť s filtráciou vzduchu vo Vašom dome?