Vetracia jednotka WM1

Kompaktný vetrací systém (MRXBOXAB – WM1), ktorý dokáže prevziať až 95% tepla, ktoré by bolo ináč stratené. Táto jednotka využíva nízko voltážny DC motor novej generácie, ktorý zabezpečuje ultra tichý a úsporný chod a dlhú životnosť. Jednotka dokáže regulovať výkon odsávania a prívodu nezávysle. Dizajn tejto jednotky je veľkostne prispôsobený domom a bytom, kde je nutné priestorom šetriť. Vďaka rozmerom 603mm x 285mm x 468mm je možné jednotku WM1 umiestniť do vstavanej skrine či do špajze.

Účinnosť rekuperácie

Prietok vzduchu

Jednoduchá a časovo nenáročná údržba

Výmena filtrov sa vykonáva bez použitia akéhokoľvek náradia a zvládne ju každý používateľ. Filtre stačí zkontrolovať a prečistiť každý pol rok, a ich výmena sa odporúča raz ročne.

Šetrí priestor

Jednotka WM1 bola dizajnovaná špeciálne pre nehnuteľnosti s obmedzeným priestorom. Vďaka rozmerom 603mm x 285mm x 468mm je možné jednotku WM1 umiestniť do vstavanej skrine či do špajze.

Q-Aire

Túto rekuperačnú jednotku je možné doplniť o produkty radu Q-Aire, ktoré zlepšujú jej vlastnosti. Pridaním produktov Q-Aire k jednotke získate dokonalé tichú jednotku s jednoduchou montážou.

Vysoká účinnosť výmeny tepla

Veľkoplošný protiprúdny výmenník tepla v jednotke, zaručuje vysokú účinnosť výmeny tepla až 95%. Pri podtlakovom vetraní sa účinnosť môže zvýšiť až na 99%. Vďaka vysokej účinnosti výmenníka tepla sa náklady na jej chod znížia na minimum.

Neustále tichý chod

Je minimálne desať krát drahšie odstrániť existujúci hlukový problém, ako mu predísť. Pri výrobe Nuaire jednotiek sa dbá na komfort zákazníka, a preto sú jednotky odhlučnené vzduchotechnickým kaučukom, čo z nich robí najtichšie vetracie jednotky v svojej triede.

Kompaktný dizajn

Jednotka WM1 / ECO2 šetrí priestor, vďaka svojím malým rozmerom. V nehnuteľnostiach, ktoré nemajú podkrovie, či kotolňu, je možne jednotku nainštalovať aj do skrine, či špajzu.

Letný bypass

Inteligentné, automatické rozoznávanie teplotných rozdielov medzi vonkajším a vnútorným vzduchom, ktoré zabezpečí aj ochladzovanie vzduchu v letnom počasí vďaka bypass klapke.

Integrovaná ochrana proti zamŕzaniu

Integrovaná ochrana proti zamŕzaniu chráni jednotku pred poškodením v mrazivom počasí.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Potrebujete poradiť s výberom jednotky do Vašej nehnuteľnosti, alebo potrebujete naceniť vetrací systém?